motiv

Vánoční strom
sportovních přání

Pojďme společně rozsvítit oči dětem ze znevýhodněných rodin a z dětských domovů, které i díky vám podporujeme už 8 let. Jen pro vás jsme rozsvítili Vánoční strom a zdobí ho plno sportovních přání a snů. Naše společná pomoc je smysluplná a cílená.

A co si děti přejí? Některé touží po míči, plaveckých brýlích nebo třeba teplákové soupravě. Jiné si chtějí zatrénovat s olympionikem. To přeci společně dokážeme splnit! Stačí, když si vyberete, jestli chcete koupit sportovní dárek, nebo splnit sen. Všechny dárky si děti rozbalí na štědrý den. Sny budeme plnit v průběhu příštího roku a pod stromečkem děti najdou vánoční voucher.

A teď rychle, protože na stromě je celkem 69 sportovních dárků a přesně 39 sportovních snů a tuto stránku si právě prohlíží několik vašich kolegyň a kolegů. Proto raději s výběrem neotálejte! Tady je návod jak na to.

Kdo letos napsal Ježíškovi?

Přehled všech přání

Sportovní dárky

Sportovní sny

Jen nesplněná přání

Jak na to?

Jak splnit sportovní dárek:

Vyberu si, komu přání splním.

Vyplním nezbytné údaje.

Vyberu způsob zajištění dárku (doručím hmotný dárek/ doručím peníze v hotovosti/ převedu požadovanou sumu za konkrétní dárek převodem).

Pokud chci dárek sám koupit, musím ho včas poslat, či osobně doručit do 11. 12. na recepci Českého olympijského výboru.

Jak splnit sportovní sen:

Vyberu si, komu sen splním.

Do 11. 12. vyplním nezbytné údaje.

Následně mě z nadace osloví pracovnice Kateřina Mandíková (725 789 742), se kterou vyřešíme detaily. Splnění snu proběhne v průběhu roku 2021, po vzájemné domluvě dárce a obdarovaného.

Děkujeme za spolupráci
logoLesyČR logoHervis